Konkurs Warszawa Noir

Śledź Claroscuro na Facebooku

Zamów nasz Newsletter


Szanowni Państwo, jest nam niezmiernie miło ogłosić wyniki konkursu literackiego Warszawa Noir na najlepsze opowiadanie noir o tematyce związanej z Warszawą. Jednocześnie serdecznie przepraszamy za opóźnienie w publikacji listy Czcigodnych Laureatów (aura, wirusy, podbijanie terytoriów, ograniczone zasoby kadrowe i inne temu podobne stanęły na drodze).

Jury w składzie: Sylwia Chutnik, Karolina Krakowska (Księgarnia na Tłomackiem) i Agnieszka Kowalik-Urbáez (Claroscuro) uznało, że I miejsce należy się opowiadaniu Karaluchy (Emilia Wanat), II miejsce - 1983 (Andrzej Konieczny), III miejsce - Szew (Monika Stocka). Wyróżnione zostały: Przemytnik poezji (Sebastiano Giorgi) oraz Jeździec świtu (Justyna Smoleń-Starowieyska).

Jednocześnie jury zdecydowało o przyznaniu „nagrody pocieszenia” za opowiadanie W filharmonii, które to dzieło wylądowało w spamie poczty ŻIH. Praca została więc pozbawiona możliwości oceny w stosownym momencie. Organizatorzy przepraszają Panią Agnieszkę Kuś za zaistniałą sytuację.

Osoby nagrodzone prosimy o przesłanie mailem na adres promocja@claroscuro.pl wybranych przez siebie tytułów z naszej serii noir oraz podanie swojego imienia i nazwiska, które towarzyszy opowiadaniu opublikowanemu na stronie wydawnictwa. Wszystkim Laureatom gorąco gratulujemy i oczekujemy na kontakt.

Dziękujemy Wszystkim, którzy nie znajdują się na powyższej liście. Przyznajemy, że bolesne było dokonywanie wyboru...


Strona główna | Tytuły | Zapowiedzi | Autorzy | Kup książkę | O nas | Kontakt

© 2018 Claroscuro Sp. z o.o.